ArabicBulgarianEnglishFrenchGermanItalianRussianSlovakSpanishTurkishUrdu
ArabicBulgarianEnglishFrenchGermanItalianRussianSlovakSpanishTurkishUrdu

Çözüm Ortaklarımız

Avaya ABD merkezli Telekomünikasyon Ekipmanları üreticisi. Şirket 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletindeki Basking Ridge kentinde kurulmuştur. Firmanın kökenleri Alexander Graham Bell ve AT&T ye dayanmaktadır.

Avaya 2010 Kış Olimpiyatları için resmi Converged 10 Gigabit Ethernet ağ sağlayıcısı oldu.

TEGSOFT, amatör ruhu kaybetmeden profesyonel çalışmalar gerçekleştirerek, ürün ve hizmetlerinde en yüksek müşteri memnuniyetini sağlama hedefiyle 2008 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın yazılım, telekomünikasyon ve uluslar arası proje deneyimine sahip iki bilgisayar mühendisi tarafından kurulan Tegsoft; kaliteli, güvenilir ve yenilikçi projeler ve ürünler ile Telekomünikasyon sektöründe Altyapı Üreticisi olarak faaliyet göstermektedir.

 

Bünyesindeki tecrübeli mühendisler tarafından, tamamen açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş Tobe yazılım alt yapısı ile, TegsoftPBX IP Santral ve TegsoftCC Çağrı Merkezi ürünleri ile şirketler için daha iyi, daha hızlı ve maliyeti düşük iletişim platformları sunmaktadır.

Cisco Systems, merkezi San Jose, Kaliforniya’da olan Amerikalı çok uluslu bir ağ teknolojileri şirketidir. 1984 yılında Stanford Üniversitesi’nden Len Bosack ve Sandy Lerner tarafından kurulmuştur. Şirketin ismi San Francisco şehrinin son iki hecesinden oluşturulmuştur.

Ruijie Networks Çin’in önde gelen ağ çözümü tedarikçisidir.

 

Ruijie Networks’ün Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’yı kapsayan satış ve hizmetlere sahip 40 şubesi vardır. Şu anda, 2.000’i Fuzhou, Pekin, Şangay, Chengdu ve Tianjin’de bulunan 5 Ar-Ge merkezinde çalışan 4.000’den fazla çalışanı vardır.

 

Ruijie Networks, Çin’de yenilikçi bir işletme olarak onaylanan tek veri iletişim şirketidir. Her yıl satış gelirinin % 15’i Ar-Ge’ye ve Ar-Ge fonlarının % 30’u yüksek teknoloji ön araştırmasına yatırılmaktadır. 2000 yılında Ruijie Networks, Çin’deki yerli ağ markalarının başarılı yükselişini destekleyen ilk yerli modülerleştirilmiş anahtarı ve eksiksiz gigabit anahtarları paketini piyasaya sürdü. 2011 yılında Ruijie Networks, Ruijie Networks’ü bulut bilişim ağı platformunda öncü yapan Çin’in ilk bulut bilişim veri merkezi anahtar ailesini piyasaya sürdü. Bağımsız Ar-Ge’nin yenilikçi yolunda sürekli iyileştirme ile Ruijie Networks, Çin’de en son ağ teknolojilerinin geliştirilmesine öncülük ediyor ve teşvik ediyor.

Extreme Networks Hakkında;

Extreme Networks, 1996 yılında kurulmuş, San Jose Amerika merkezli bir teknoloji şirketidir. Sunduğu kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini yazılım ve analiz programları ile destekleyerek, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 80 farklı ülkede 20.000 ‘in üzerinde müşteride kurulu çözümleri bulunmaktadır. Dünyanın önde gelen işletmeleri ve lider kuruluşları, eğitim kurumları, devlet kurumları, sağlık kuruluşları ve hastaneleri müşterileri arasında yer almaktadır.

2015 yılında, global bir araştırma şirketi, pazara yeni ürün veya özellikleri ilk defa sunan lider kuruluşlara verdiği ‘en vizyoner’ üretici ödülünü Extreme Networks’e vermiştir.

Türkiye’nin önde gelen kamu ve sanayi kuruluşları, finans yapıları, havaalanları, cezaevleri, eğitim ve sağlık kuruluşlarının projeleri, Extreme Networks’ün Türkiye içinde en başarılı olduğu projelerdendir.

Fortinet firması, 2000 yılında ABD’de bütünleşik ağ güvenlik sistemleri geliştirmek ve üretmek üzere kurulmuştur. Fortinet’in kurucusu Ken Xie, NetScreen firmasının (daha sonra Juniper tarafından satın alınmıştır) kurucusu ve eski CEO’sudur.

Hikvision, güvenlik ürünleri ve çözümleri konusunda dünya lideri tedarikçilerden biridir. Kapsamlı ve son derece nitelikli bir Ar-Ge iş gücüne sahip olan Hikvision, çok çeşitli dikey pazarlar için kapsamlı ürünler ve çözümler üretir. Hikvision, uzun vadeli vizyonuna ulaşmak için güvenlik sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Hikvision ürünleri, son kullanıcılar için daha verimli operasyonlar ve daha büyük ticari başarı sağlayan güçlü işletme zekası da sunuyor.

HCS, yapısal kablolama konusunda derin bilgi birikim taşıyan İngiltere merkezli Wilkins Kennedy firması tarafından, Türk ve uluslararası pazarlara en son teknoloji ve uluslararası standartlara uygun yapısal kablolama ürünleri üreticisi olarak kurulmuştur.

Rakiplerinin birçoğunun tersine HCS’nin genel düşünce yapısı pazarlama odaklı olmayıp, teknik avantaj temeline dayanmaktadır.

HCS ürünleri ve çözümleri uzun ömürlü ve gelecekteki uygulamaları destekleyen kablolama sistemleri kurmak amacıyla dizayn edilmiş olup, komponentleri ve sistem performansını da kapsayan benzersiz Century™ Ömürboyu Garanti güvencesi altındadır. 

HCS, İstanbul merkezi ve tüm Türkiye’deki ve yurtdışındaki bayileriyle yapısal kablolama sistemlerinin dizaynı, seçimi ve kurulumunda doğru ve en güncel teknik desteği sağlamaktadır. 

Türk mühendisliği ve işçiliği, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika teknolojisiyle ve bilgi birikimiyle birleştirilerek Türk pazarında ve uluslararası pazarlarda en iyi maliyet/performans oranına sahip ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

HCS uzmanları, yapısal kablolama sistemi tasarımcılarına, kurulum firmalarına ve son kullanıcılara doğru ve en güncel teknik bilgi ve desteği vermek üzere eğitilmişlerdir.

Neredeyse 150 yıl önce kurulmuş olan GN Group’un bir parçası olan Jabra; kulaklık, mikrofonlu profesyonel kulaklık ve işitme cihazı ürünlerini günümüzde tek çatı altında sunan tek markadır. Bu kapasitemizi ortak amacımız ile buluşturarak, hayatın ses kalitesini bir üst seviyesine taşıyoruz.

Geliştirdiğimiz kablosuz kulak içi kulaklıklar ile hareket özgürlüğü sağlıyor, istenmeyen arka plan gürültülerini filtreliyor, konuştuğunuz kişilerin sizi cam gibi net bir şekilde duymasını sağlıyor ve performansınızı bir üst seviyeye taşımanızda yardımcı olan birinci sınıf kondisyon izleme çözümleri sunuyoruz. Her ürünümüz daha iyi duymanızda, daha fazlasını yapmanızda ve performansınızı zirveye taşımanızda size destek sağlar.

Tercihinizi Jabra’dan yana kullandığınızda, piyasanın en iyi ürünlerinden faydalandığınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü ürünlerimiz bu amaçla geliştirilmiştir.