Grandstream

Gandstream firması 2002 yılından bugüne SIP tümleşik haberleşme ürün ve çözümleri üretmektedir. Ödüllü çözümleri ile küçük ve orta ölçekli işletmelere ayrıca daha büyük işletmelere güvenilir inovatif ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır.

Grandstream Networks çözümleri bir yandan iletişim maliyetlerini  düşürürken, güvenliği ve verimliliği artırmayı hedeflerler Açık SIP standardı ile çalışan ürünler, pazarda yer alan bir çok lider marka ile birlikte çalışabilirlik ve uyumluluğun yanı sıra, rakipsiz özellik seti, esneklik ve fiyat rekabeti de sağlamaktadır.

Merkezi ABD’nin Boston şehrinde olan Grandstream Networks’ ün yine ABD de Dallas, Los Angeles, şehirleri ile Valencia(Venezuela), Casablanca (Fas), Shenzen ve Hangzhou (Çin Halk Cum); Madrid(İspanya) ve Selangor (Malezya) da ofisleri bulunmaktadır.

Şirket Yapısı

Dünya çapında 500 çalışana sahip olan Grandstream Networks, 2002 yılından bugüne her yıl iki haneli büyüme oranlarını gerçekleştirmektedir.

Misyonu

Dünyanın her yerindeki işletmeleri ve çalışanlarına yüksek kaliteli, güvenilir, yenilikçi tümleşik haberleşme çözümleri sunarak verimlilik artışı ve yüksek güvenlik sağlamak.

Rekabet Avantajları

SIP tümleşik haberleşme ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyü

Grandstream Networks markalı ürünleri kullanarak tüm iletişim alt yapısının oluşturulabilmesi

Grandstream Networks’ün alanında rakipsiz uzmanlık, kalite ve güvenilirliği ile dünyanın önde gelen ilk SIP çözüm üreticilerinden birisi olması

Açık kaynak, sıfır konfigürasyon kolay hizmete alınabilir ürünler (Open-source, zero-configuration, kolay kurulum için tak ve çalıştır teknolojisi  – Zero configuration kısaca şu demek ürünü; kutudan çıkardığınızda IP ağı & IP santrale bağlantısı için ayarları elle yapmaya gerek yok, tüm yapılandırma ayarlarını önceden hazırlanmış bir sunucu / santralden kendisi otomatik olarak çeker, ve kullanıma hazır hale gelir )

Pazarda yer alan 3 taraf SIP ürün ve hizmetlerin çok büyük bir kısmı ile birlikte çalışabilirlik.

En son teknoloji ürünü ses ve video algoritmaları ile kristal berraklığında ses ve görüntülü iletişim.