Hakkımızda

Uzun yıllardır bilişim sektöründe çalışan profesyonel bir ekip tarafından kurulan ARTPRO TEKNOLOJİ, yıllardır elde edilen tecrübelerin, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla sektöre kazandırılması amacıyla 2012 yılında kurumsal olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Büyüyen ekonomiyle birlikte hızla artan rekabet, tüm sektörlerde zorlayıcı unsur olarak ortaya çıkarken, en doğru teknolojiyi çözümü, en uygun fiyata ve en verimli şekilde sunmak ve böylece müşterilerimizin rekabet güçlerini ve kalitelerini artırmalarına katkıda bulunmak, temel yola çıkış amacımızdır. Bu amaca ulaşmak adına hedefimiz, her zaman müşteri öncelikli, güvenilir, yenilikçi ve proaktif yaklaşımlar ile siz değerli müşterilerimize katma değer yaratan bir firma olarak hizmet vermektir.

ARTPRO TEKNOLOJİ, yetkin Yazılım, Teknik, Proje ve Satış toplamda 20 kişilik kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında profesyonel ve kurumsal hizmetlerini sürdürmektedir.

Sağladığımız çözümler; IP Telephony, Collaboration, Unified Communication, Çağrı Merkezi Uygulamaları, Video Konferans Sistemleri, Kablolu – Kablosuz Network Çözümleri, CCTV, Pasif Kablolama – Sonlandırma çözümleri ve diğer IP tabanlı çalışan ürünlerdir.

Ayrıca Yazılım Geliştirme, Teknik Destek, Bakım ve Kurulum Hizmetlerini, Satış öncesi Projelendirme ve her türlü Teknik Danışmanlık hizmetlerini, siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız.