Merkezi Saat Sistemleri

Merkezi saat sistemleri, bir ana merkez saat ve buna bağlı olarak çalışan, dijital ve analog tali saat ünitelerinden oluşmaktadır.

Gps merkezi saat sistemi led dijital saatler ve merkezi gps saat dağıtıcı ünitesinden oluşan bir üründür. Merkezi saat sistemi birden fazla dijital saat sisteminin eş zamanlı olarak aynı anda tam doğrulukla aynı saati gösterdiği sistemlerdir.  Merkezi saat sistemi sayesinde bağlı olan tüm saatler ayarlama gerekmeksizin aynı anda aynı zamanı gösterir. Ntp sunucu ve gps saati desteği sayesinde gps uydusuna bağlanıp tam doğrulukla dünya saatini ekranlarda göstermektedir.

Genellikle Avm’ler, kamu kuruluşları, fabrikalar, hastaneler, okullar gibi toplu alanlarda veya ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Merkezi saat sistemlerinde saat cihazlarını tek merkezden kontrol etmek, parlaklık ayarlamaları, tek tuşla tüm saatleri açıp kapatmak gibi bir çok özellik mevcuttur.

İster kablosuz wifi ağına bağlanarak isterseniz de kablolu ethernet ağı ile çalışması mümkündür. Sisteme sınırsız sayıda saat dahil edilebilir ve tüm saatler aynı zamanı gösterir.