İnterkom Sistemleri

Görüntülü Intercom sistem ürünleri sayesinde anlık olarak iletişim sağlanabildiğinden ve aynı zamanda anlık olarak görüntü alınabilirliği bulunduğundan ötürü şüpheli ya da tanınmayan kişilerin binaya girişi engellenebilmektedir.

İnterkom kullanıcıları kendi aralarında sesli ve görüntülü konuşma yapabilmektedirler.

Intercom sistemleri güvenlik kameralarına da entegre edilebilir bir özelliğe sahip olmaktadır. Bu kapsamda özellikle de ebeveynler, çocuklarının site bahçesinde oyun oynarken veya kontrol amaçlı olarak da çocuklarını görebilmektedirler.

Site yönetimi başta olmak üzere, daireler arası, güvenlik, restoran ve market gibi noktalarla da iletişim halinde olunabilmektedir.

Intercom sisteminizi güvenlik kameralarına entegre edebileceğiniz gibi, aynı zamanda alarm sistemine de entegre ederek hırsızlara karşı önleminizi alabilmektesiniz. Soygun ve hırsızlığın yanı sıra yangın gibi olumsuz durumlardan da hızlı bir şekilde haberdar olabilmenizi sağlamaktadır.

Her iki türde de tek kablo üzerinden ses, görüntü ve enerji aktarılabilmesi sayesinde hızlı ve kolay kurulum yapılabilirken, aynı zamanda kablolama maliyeti de düşürülür.

Ayrıca Mobil uygulama desteği ile kapınıza gelen misafiriniz ile temasınızı kolaylaştırır.