Neat

Neat – Zoom ve Microsoft Teams için sertifikalı video konferans aksesuarlarına odaklanan, Norveç’te gelişmekte olan genç bir şirket.

Neat, video konferans endüstrisinden özel bir uzman ekibi tarafından Oslo’da kuruldu ve şimdiden Avrupa ve Amerika’da yerini aldı.

Modern, hibrit çalışma ortamlarına odaklanan ürünleri, ağırlıklı olarak video çubuklarını, aynı zamanda denetleyicileri, çerçeveleri, kişisel ekranları ve işbirliği panolarını içerir.

Sade ama zarif bir şekilde tasarlanmış cihazların kurulumu, kurulumu ve kullanımı kolaydır. Daha güvenli, geliştirilmiş ve daha ilgi çekici bir hibrit çalışma ve öğrenme ortamını desteklemek için benzersiz özelliklere sahiptirler.

Neat, Microsoft Teams ve Zoom için sade ve zarif öncü video cihazları tasarlayarak toplantı alanı deneyimini olabilecek en iyi hale getirmeye yardımcı olur. Sürekli olarak sınırları zorlayan Neat cihazlarının kurulumu, kurulumu ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve ileriye dönük daha güvenli, daha gelişmiş ve ilgi çekici bir hibrit çalışma ve öğrenme ortamını desteklemek için benzersiz özelliklere sahiptir. Size videonun geleceğini bugünden getiren Neat, odadaki her kişiyi ayrı ayrı otomatik olarak çerçeveleyerek ve onları uzaktaki katılımcıların ekranlarında eşit derecede yakından göstererek, oda içi ve uzaktaki katılımcılar arasındaki boşluğu daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaştırıyor. Bu yetenek size, iş arkadaşlarınıza veya öğrencilerinize fiziksel olarak aynı odada bir arada olmanın en gerçek hissini verir.