Neat Board

Neat.board yaratıcılık demek.

Neat Board, zarif, all-in-one, eksiksiz bir toplantı odası paketidir. Akıcı 65 inç çoklu dokunmatik ekranı, güçlü ses sistemi ve çok yönlü geniş açılı kamerası ile Neat Board, notlar ve beyaz tahta özelliklerini etkinleştirerek size görüntülü toplantıların ve kablosuz içerik paylaşımının ötesinde bir kullanım deneyimi sunar.

Basit kurulum.

Bugün toplantı odanızda ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak için tasarlanan Neat Board, size gelecekte istediğiniz şekilde iletişim kurma özgürlüğü ve esnekliği sağlar. İsteğe bağlı ayaklı hareketli standı, duvara montaj veya masa standı seçenekleri vardır. Tek bir kablo ile kurulumu da kolaydır.

İşaretle.

Neat Board, bir çift Neat Marker ile birlikte gelir, böylece iki kişi aynı anda bir şeyler yazabilir veya işaretleyebilir. Kablo yönetimi işlevi de gören Neat Marker tutucuya manyetik olarak takılır. Neat Marker’ı kurmanıza veya şarj etmenize gerek yoktur.

Hiçbir fikir eksik kalmadı.

Zoom’daki ortaklarımızla birlikte, çalışma şeklinize uyan basit, güçlü araçlarla beyaz tahta deneyimini geliştiriyoruz. Sonsuz tuval, fiziksel olarak ayrı olsanız bile, ekibinize beyin fırtınası yapmak, organize etmek ve yeniden yapılandırmak için ihtiyaç duyduğunuz alanı sağlayacaktır. Çıktıyı paylaşın ve bir sonraki toplantıda kaldığınız yerden devam edin.