Destek Hizmetleri

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
Artpro Teknoloji Teknik servisi; 7/24 hizmet politikası ile, müşterilerimizin tüm teknik problemlerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamayı ve akabinde güvenilir, çözüm odaklı ve hızlı destek sağlamayı amaçlar.

ELEKTRONİK BAKIM & ONARIM
Artpro Teknoloji, ürünlerinizin var olan yazılım ve donanım arızalarını gidermek üzere eğitilmiş olan, dinamik ve tecrübeli teknik ekibi ile talep edilirse arıza tespiti için müşteri tesislerinde, bakım onarım hizmetleri sunmanın gururunu taşımaktadır.
Uzmanlaşmış destek ekimiz tarafından, müşteri tercihine bağlı olarak 5×8 veya 7×24 olarak Destek Hizmetleri sunulmaktadır.
Bakim destek süreçlerini ITIL ile tam uyumlu JIRA Service Desk ile takip ediyoruz.
Müşterilerimiz taleplerini ister direk mail ile ister online JIRA portalimiz üzerinden anlaşmış oldukları SLA çerçevesinde iletebilmektedirler. Her iletilen talep JIRA uygulaması ile kayıt altına alınır ve hızlıca ekiplerimize iletilir.
Kültürümüz karakter, güven ve uzun süreli iş ilişkileri temelleri üzerine oluşturuldu.
Zaman göstermiştir ki, bir müşteriyi elde tutmak, kazanmak kadar beceri gerektirir
En önemli varlıklarımızın müşterilerimizin kendileri olduğuna gerçekten inanıyoruz ve bu nedenle Artpro Teknoloji, müşterileri ve temsil ettiği markalar arasında güçlü ve uzun süreli iş ilişkileri kurmaya sürekli olarak yatırım yapmaktadır.
İşletmenize daha fazla değer katan yeni teknoloji çözümleri tasarlayın
İşletmenize, dünyanın her yerinde ve her zaman ölçülebilir değer katan yeni teknoloji çözümleri tasarlayın. Uzun süredir devam eden üst düzey ilişkilerimiz sayesinde, yeni ve gelişmekte olan teknolojileri ve bunların işletmenize üstün sonuçlar sağlamak için nasıl kullanılabileceğini anlıyoruz. Esnek, güvenli ve beklentilerinizin üzerinde performans gösteren yüksek ve düşük seviyeli sistem tasarımları sağlamak için endüstri lideri geliştirme modellerinden ve metodolojilerinden yararlanıyoruz.
Teknik ve uygulama hizmeti becerileriyle BT personel çözümlerinizi artırın
Daha azıyla daha fazlasını yapma baskısı altındaysanız, kısa vadeli operasyonel sorunlar yaşıyorsanız veya stratejik planınızın bir parçasıysa, iş sonuçlarınıza ulaşmak için gereken BT personel çözümlerini ve becerilerini artırmaya yardımcı olabiliriz. Teknik uzmanlarımız ve yetenekli sorun çözücülerimiz, ister anlık ister uzun vadeli bir sözleşme yoluyla olsun, teknik görevlerinizi tamamlamanıza yardımcı olur.
Uygulamaları ve teknolojiyi hibrit BT ortamınıza kurun, dağıtın ve entegre edin
Uygulama ve BT entegrasyon hizmetlerimiz, teknolojinin aşamalandırılması ve kurulumunun yanı sıra, yapılandırma ve entegrasyonun yanı sıra, sürekli başarılı kullanım ve benimseme için test, eğitim ve operasyonlara geçişi içerir. Derin teknoloji uzmanlığımız, altyapı, satıcı, özel ve hazır iş uygulamaları dahil olmak üzere seçtiğiniz hibrit BT ortamını çalıştırmak için gereken tüm unsurları ele almamızı sağlar. Proje yönetimi uygulamamızla desteklenen ve kanıtlanmış metodolojilerimizi kullanarak planladığınız iş değerini sunabilirsiniz.