HCS Kablo

HCS, yapısal kablolama konusunda derin bilgi birikim taşıyan İngiltere merkezli Wilkins Kennedy firması tarafından, Türk ve uluslararası pazarlara en son teknoloji ve uluslararası standartlara uygun yapısal kablolama ürünleri üreticisi olarak kurulmuştur.

Rakiplerinin birçoğunun tersine HCS’nin genel düşünce yapısı pazarlama odaklı olmayıp, teknik avantaj temeline dayanmaktadır.

HCS ürünleri ve çözümleri uzun ömürlü ve gelecekteki uygulamaları destekleyen kablolama sistemleri kurmak amacıyla dizayn edilmiş olup, komponentleri ve sistem performansını da kapsayan benzersiz Century™ Ömürboyu Garanti güvencesi altındadır. 

HCS, İstanbul merkezi ve tüm Türkiye’deki ve yurtdışındaki bayileriyle yapısal kablolama sistemlerinin dizaynı, seçimi ve kurulumunda doğru ve en güncel teknik desteği sağlamaktadır. 

Türk mühendisliği ve işçiliği, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika teknolojisiyle ve bilgi birikimiyle birleştirilerek Türk pazarında ve uluslararası pazarlarda en iyi maliyet/performans oranına sahip ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

HCS uzmanları, yapısal kablolama sistemi tasarımcılarına, kurulum firmalarına ve son kullanıcılara doğru ve en güncel teknik bilgi ve desteği vermek üzere eğitilmişlerdir.