Network Çözümleri

Geçmiş yıllarda daha çok dosya paylaşımı, ortak kaynaklara erişim gibi temel servisler için tasarlanan yerel alan ağları, günümüz bağlantı teknolojilerinin gelişim göstermesi ve beraberinde yüksek hızda arayüzlerin geliştirilmesi sayesinde ses, görüntü aktarımı, telekonferans, veri depolama, veri transferi, uygulama paylaşımı, sanallaştırma gibi servislerin, yerel ağlar sistemi üzerinden gerçekleşmesine olanak sağlar hale gelmiştir. Yerel alan ağlarının ekibimiz tarafından gerçekleştirilen özenli tasarımı, sizlere ağın en yüksek seviyede kullanımı, uygulamaların erişilebilirliği, ölçeklenebilirlik, ağ mimarisinin basitleştirilmesi, kolay yönetimi gibi avantajlar sağlamaktadır.

Her an her yerden bilgiye erişme ihtiyacımız, mobil cihazların hızla sektörde yer bulmasını sağlamış ve hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline getirmiştir. Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve el terminallerinin yanı sıra endüstriyel kullanımda ölçüm yapan cihazların veriyi kablosuz ağ üzerinden aktarması ihtiyaç duyulan çözümler arasına girmiştir. Üzerinde onlarca mobil uygulama çalıştırabilen mobil cihazlar, kullanıcıların kablosuz ağlardan performans beklentisini her geçen gün arttırmaktadır. Sizler için geliştirilmiş olan bu sistem sayesinde, yüzlerce mobil cihazın kablosuz ağınıza bağlandığında her bir kullanıcıya mümkün olan en iyi haberleşme kanalının, frekansının, bandının ve erişim noktasının tahsis edilmesini sağlamaktayız.

Kablosuz ağ uygulamalarımız ile müşterilerimize en iyi, en güvenilir ve en kolay yönetilebilir kablosuz ağ çözümlerini sunmaktayız.