Yapısal Kablolama Çözümleri

Artpro Teknoloji, yapısal kablolama ekipmanının tasarımı, kurulumu ve bakımının yanı sıra kademelendirme ve devreye almaya adanmış bir bölüme sahiptir. Müşterilerimiz için küçük, orta ve büyük ölçekli projeleri yürütme konusunda belirgin bir yeterlilik geliştirdik.

Artpro Teknoloji’yi rakiplerinden ayırmaya yardımcı olan şey, odak noktamız ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığımızdır. Müşteri hizmetlerinin, müşterilerimizle güven oluşturan ve işimizin işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde büyümesini sağlayan kavramlar olduğuna inanıyoruz. Şirketinizin ihtiyaçlarına şimdi ve gelecekte hizmet etmek için uzmanlığımızı size sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Yaklaşımımız, önce mevcut ve gelecekteki ağ gereksinimlerinizi değerlendirmek, ardından en iyi çözümü en iyi fiyata uygulamak için sizinle çalışmaktır: zamanında ve bütçeye göre. Süreç boyunca, montajcılarımız ve yüklenicilerimiz en yüksek kalitede hizmeti sağlayacak ve yolun her adımında beklentilerinizi aşmak için çaba gösterecektir.

Yapısal Kablolamanın Faydaları

Yatırım açısından bakıldığında, yapısal kablolama olağanüstü bir yatırım getirisi sağlar. Yapısal bir kablolama sistemi, diğer tüm ağ bileşenlerini geride bırakacak ve yalnızca minimum yükseltme gerektirecektir. Uluslararası Mühendislik Konsorsiyumuna göre:

Tutarlılık: Binanın her yerinde aynı kablolar bulunur.

Çok satıcılı ekipman desteği: Bütçe gereksinimlerini karşılayan bağlantının hangisini karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Eklemeleri ve Değişiklikleri Taşımayı Kolaylaştırır: Şirketiniz yapılandırılmış kablolama ile yerleri büyüdükçe ve / veya taşıdıkça, ağ kaynaklarınız her zaman kullanıma hazırdır.

Sorun Giderme’yi Basitleştirir: Kablolu bir yapılandırma sistemi ile sorunları izole etmek ve düzeltmek daha kolaydır

Gelecekteki uygulamalar için destek: Cat5E veya Cat6 uyumlu bir sistem, çok az (varsa) sistem yükseltmesiyle gelecekteki uygulamaları destekleyecektir.

Uzman ekibimiz, “geleceğe hazır” ve kuruluşunuzla birlikte büyüyecek yapısal kablolama çözümünü planlamak ve kurmak için sizinle birlikte çalışacaktır.