Yealink

Yealink Ürün Kategorileri

Yealink, dünya genelinde en çok satışı yapılan IP Telefon markasıdır. 2001 yılından beri VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları, Video Telefon, Android IP Telefon, IP Dect Telefon, Telekonferans ve Video Konferans cihazları üretmektedir.

Zarif tasarıma, gelişmiş teknik özelliklere ve düşük enerji tüketimine önem veren lider marka, yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla telefon kullanım alışkanlığını değiştiriyor.

Yealink, dünya genelinde en çok satışı yapılan IP Telefon markasıdır. 2001 yılından beri VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları, Video Telefon, Android IP Telefon, IP Dect Telefon, Telekonferans ve Video Konferans cihazları üretmektedir.  Zarif tasarıma, gelişmiş teknik özelliklere ve düşük enerji tüketimine önem veren lider marka, yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla telefon kullanım alışkanlığını değiştiriyor.

Farklı büyüklükteki kurumların IP telefon ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olması Yealink’i rakipleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Üretime başladığı ilk günden bu yana pazar lideri olmak için çalışmıştır. Bugün pek çok ülkede birinci sıraya ulaşmış ve tüm dünyada saygıyla karşılanan ve en çok tercih edilen IP Telefon üreticisi durumundadır.

Microsoft Sertifikalı ürünleri ile Microsoft Teams, Microsof Office 365, Microsoft Skype For Business ürünleri için masaüstü VoIP Telefonlar üretmektedir. Ayrıca Zoom Video Konferans ürünü için tam uyumlu Kameralı Telefon Modelleri de bulunmaktadır.