Neat Bar

Ateş ediyor.

Neat Bar, Zoom veya Microsoft Teams için zarif, kompakt tasarımlı ve son derece yetenekli bir toplantı odası cihazıdır. On kişiye kadar toplantı ya da  odak odalarına üstün kaliteli ses ve video getirmek için mükemmeldir. Neat Bar’ı bir veya iki monitörün üstüne veya altına monte edebilirsiniz ve toplantılarınızı kontrol etmek için ya da oda dışındaki oda uygunluğunu görüntülemek için kullanabileceğiniz dinamik dokunmatik ekranımız Neat Pad ile birlikte gelir.

Basit kurulum.

Neat Bar’ı TV’nize veya monitörünüze bağlamak için ihtiyacınız olan her şey kutunun içindedir, bu nedenle herkes kurabilir. Sadece kabloları takın sonrasında Neat Bar, Neat Pad ile otomatik olarak eşleşecektir. Dahası, Neat Bar ve Neat Pad’in otomatik flip özelliği olduğundan, onları nasıl monte ettiğinize veya konumlandırdığınıza bakmadan anında görüşünüzü yeniden hizalar

Hemen çalışır.

Neat Bar, odaya girdiğiniz anda kendi kendine etkinleşir, toplantı odası monitörünüzü hemen açar ve otomatik olarak check-in yapar. Ardından tek bir dokunuşla ekranınızı kablosuz olarak paylaşabilir veya toplantınızı başlatabilirsiniz. Ayrıca sizi mükemmel bir şekilde çerçeveler ve ayrıldığınızda odayı planlanması için otomatik olarak boşaltır (*).

* Check-in ve odayı boşta gösterme henüz Microsoft Teams tarafından desteklenmiyor.

Montaj.

Neat Bar’ın daha küçük ekranların veya monitörlerin üzerine rahatça oturması için montaj aparatı özel olarak üretilmiştir. Montaj, yapışkan bant ile ekranınıza veya monitörünüzün arkasına takılır ve herhangi bir ekran için uygundur.