Experience Avaya

 loading=
 loading=
 loading=

Avaya, Experience Avaya MEA&T Tour 2022 ile yeniden yollarda! Ve sizi 8 Mart’ta İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğe şahsen davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Günümüz tüketicileri kuruluşlarla bağlantı kurduğunda, hareket halindeyken basit, sorunsuz ve yönetmesi kolay deneyimler bekliyorlar. Çalıştıkları şirket bu deneyimleri sağlayamıyorsa, yapabilecek durumda olanı ararlar.

Experience Avaya’da, sürekli değişen bu müşteri ve çalışan taleplerine ayak uydurmanızı sağlayan şekillendirilebilir çözümlerimizi göstereceğiz.

Bize katılın ve Avaya OneCloud™ platformunun gücünü sergileyen gerçek dünyadaki kullanım örneklerinden öğrenin.

Avaya Experience Builders™ aracılığıyla geliştirilen yeni teknolojilerle imkansızı gerçekleştirin.

Sizi Experience Avaya’da görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Avaya is back on the road with the Experience Avaya MEA&T Tour 2022! And I am delighted to personally invite you to the event taking place in Istanbul, on March 8

When today’s consumers connect with organizations, they expect experiences that are simple, seamless and easy to manage on the go. And if the company they’re dealing with can’t deliver these experiences, they look for the one who can.

At Experience Avaya, we’ll demonstrate the composable solutions that enable you to keep up with these ever-changing customer and employee demands.

Join us and learn from real-world use cases that showcase the power of the Avaya OneCloud™ platform. And realize the impossible with new technologies developed through Avaya Experience Builders™.

I look forward to seeing you at Experience Avaya.

 loading=

  • 8 Mart 2022
  • 8.30 – 14.00
  • Istanbul at the Ritz Carlton


Kayıt Olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11