Hotto Yazılım Yeni Ofis Altyapısında Artpro Teknoloji’yi Çözüm Ortağı Olarak Tercih Etti.

Hotto Yazılım Ticaret A.Ş. İstanbul Şişli Maya Plaza’da yeni ofis altyapısı ve zayıf akım sistemlerinde Artpro Teknoloji danışmanlığını tercih etti.

 class=
 class=

Hotto Yazılım Ticaret A.Ş. Bilgi teknolojileri, elektronik ağlar ve internet danışmanlığı alanlarında bir çözüm sağlayıcıdır.

Yurtiçi ve yurtdışındaki değerli müşterilerine üst düzey destek ve hizmet sunmaktadır. Hotto Yazılım Ticaret A.Ş. müşterilerine en yüksek kalitede hizmet, ürün ve destek sağlamak üzere yola çıkmış  10 milyon TL sermaye ile kurulmuştur. Bilgi teknolojileri endüstrisindeki trendler ve son teknolojileri takip ederek müşterilerine en iyi çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Hotto Yazılım Sektörel Yazılım ve Uygulama geliştirmenin yanında IT Bakım ve danışmanlık hizmetleri vermek için yeni merkez ofislerinde ip telefon yapısına geçerken tüm zayıf akım kablolama HCS ürünleri ile yapılandırılırken, Germen kesintisiz güç kaynağı ile enerji yedeklemesi sağlanan, Sensaway Ortam Denetleme Modülü ile 7/24 kontrol altında tutulan ve Novec 1230 gazlı söndürme sistemi ile aktif cihaz koruması oluşturulan yeni veri merkezi uygulaması Artpro Teknoloji tarafından çalışır durumda taahhüt edilen zamanda teslim edilerek kullanımlarına tesis edilmiştir.

Müşterileri ihtiyaçlarına göre her türlü yazılım geliştirme hizmetlerini sağlayan Hotto Yazılım Risk yönetimi, Envanter Takibi, Muhasebe vb. çözümleri geliştirici firmalar ile iletişime geçerek, müşterilerin çalışma ortamlarına göre projeleri geliştirir ve tamamlar.

Sahip olunan kurumsal teknolojik altyapı, kalifiye personel ve otomasyon sayesinde etkin bir risk yönetimi ile müşterilerine sunmakta olan Hotto Yazılım Ticaret A.Ş. , bu sayede müşterilerinin geniş bir yelpazedeki hızlı ve güvenilir şekilde; en uygun fiyatlarla yerine getirebilmek için Artpro Teknoloji uzmanlığındaki Çağrı Merkezi çözümleri ve danışmanlık hizmetlerini almaktadır.

#verimerkezi #sistemodası #Novec1230 #Germenkgk #SensawayOrtamDenetleme #cagrimerkezi #iptelefon #hcs #yapisalkablolama #artpro #teknoloji #hottoyazilim #

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 

W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11