Widex Türkiye Çağrı Merkezi Tegsoft ile Müşteri Memnuniyetini arttırdı.

Dünyanın 100 ülkesinde satış yapan, 4000 çalışan ile altıncı büyük işitme cihazı üreticisi olan Widex, Türkiye’de İstanbul Kartal’da bulunan Tegsoft Çağrı Merkezi sayesinde Türkiye içindeki yaygın anlaşmalı bayileri üzerinden işitme sorunu yaşayan binlerce insanımıza kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Kişiye özel üretim olarak sipariş edilebilen işitme cihazlarını yurt genelindeki yaygın servisler üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Widex, Çağrı Merkezi sayesinde Teknik Servis, İşitme Merkezi, Bayi Sipariş Takip ve Lojistik operasyonlarını sürdürmektedir.

 class=
 class=

Artpro Teknoloji olarak Widex iş süreçlerine uygun yönetilebilir bir sistem ile Widex Çağrı Merkezi süreçlerine destek olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası odyolojik araştırmacılar ve uzmanlarla yakın işbirliği içinde olan Widex, çok çeşitli dijital işitme cihazları geliştirmiştir. Dünyanın ilk ticari olarak temin edilebilen %100 dijital kulak içi işitme cihazını 1995 yılında piyasaya sürmüşlerdir.

Danimarkalı şirket 1956 yılında kuruldu ve Widex’in başkanı ve CEO’su, Eylül 2019’da atanan Eric Bernard’dır.

https://youtu.be/pfzvL84IZ64

2018 yılında, iki büyük işitme cihazı üreticisi olan Widex ve Sivantos bir birleşme duyurdu. Widex ayrıca makine öğrenimi teknolojisini içeren ilk işitme cihazı olan en yeni ürünü Widex Evoke‘u piyasaya sürdü.

Singapur merkezli Sivantos’un Lynge ile Danimarka merkezli Widex’in 1 Mart 2019’da birleşmesiyle kurulan bir şirket olan WS Audilogy‘nin bir parçasıdır.

Widex Tıbbi ve Teknik Cihazlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. +90216 210 05 00

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

Maltepe Mahallesi Meridyen İş Merkezi No:1 Ofis: 241/D1 Merter Zeytinburnu İstanbul

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 | E: artpro@artpro.com.tr

#widex #tegsoft #artpro #callcenter #kulaklık #işitmecihazı #widexevoke

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11