Avaya Spaces Bulut Temelli Video Konferans Sistemi

Corona adı verilen virüsün sebep olduğu küresel bir salgınla mücadele içerisindeyiz ve virüsün yayılmaması adına ciddi tedbirler alınmakta. Bu dönemde çalışmalarımızı kesintisiz yürütebilmek için çevrimiçi çözümlere ihtiyaç duymaktayız. Avaya, Avaya Space çözümüyle bir çok iletişim kanalını bir arada kullanabileceğimiz bir ortam sunmaktadır. Avaya Spaces, ayrıca, dünya genelindeki organizasyonlara korona virüs pandemisi dolayısıyla karşılaştıkları zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı oluyor: Avaya Spaces iş birliği yazılımını, dünya genelinde eğitim kurumlarına ve nitelikli sivil toplum kuruluşlarına ücretsiz olarak sağlayacağını bildirildi.

Avaya, Avaya Space çözümünün iş versiyonunun artık Suudi Arabistan, Mısır, Lübnan, Türkiye ve Güney Afrika’da kullanıma sunduğunu bildirmekten memnuniyet duyuyor.

 class=

Peki Avaya Space Nedir?    https://www.youtube.com/watch?v=0Zd5RqjgApw

Avaya Spaces, mesajlaşma, konuşma, video, online toplantılar, içerik paylaşımı ve daha fazlasını birbirine entegre ederek, kişilere ve kurumlara uzaktan bağlanma ve birlikte çalışma imkanı veren bulut toplantısı ve takım iş birliği çözümünü sağlıyor. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman, dilediğiniz cihazla kolaylıkla erişebilmenize imkan veriyor.

Bu çözüm, kolay uygulanabilirliği ve organizasyonel esneklik ile süreklilik üzerinde sağlayabildiği önemli etkisi ile biliniyor. Ocak ayından itibaren Avaya, Avaya Space uygulamasındaki video iş birliği trafiğinde %200 artış kaydetti.

Öne Çıkan Özellikleri Keşfedin!

 • Bulutta Kişisel Toplantı Salonu
 • Sesli ve Görüntülü Konferans – 500 katılımcıya kadar
 • Aynı Anda Görünen 35 Katılımcı
 • Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı
 • 1’e 1 Görüntülü Arama
 • 20’den Fazla Ülkede Yerel Telefonla Arama ( opsiyonel )
 • Doğrudan ve Takımla Mesajlaşma
 • Dosya paylaşımı
 • Grup Görevi Yönetimi
 • Entegrasyon – Outlook, Google Takvim, Slack, Microsoft Team
 • Mobil ve Web Uygulama

Ücretsiz Avaya Space deneyimine sahip olsaydınız nasıl olurdu?

Projelerinizi dilediğiniz yerden kesintisiz yürütebilseydiniz nasıl olurdu?

Seminerlerinizi iptal etmek yerine online olarak devam etseydiniz ve dünyanın her bir yerinden katılımcılarla bir araya geliyor olsaydınız nasıl olurdu?

Eğitim kurumlarında işleyiş aksamadan devam ediyor olsaydı nasıl olurdu?

Özel derslerinizi dünyanın her yerinde verebiliyor olsaydınız nasıl olurdu?

Ve daha birçok kolaylık…

 class=

Bu deneyimi yaşamak için ihtiyacınız olan bir link ve google veya microsoft hesabı sadece bu kadar.

https://spaces.zang.io

COVID-19 Ekibinizle bir arada bulunmanıza engel olamayacak. Avaya Space’le çevrimiçi kalın!

Kullanımı oldukça kolay! Sınırların ötesine geçmek için bir adım atın! 

avaya@artpro.com.tr den yardım isteyebilirsiniz.

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 

W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

Avaya Spaces ™ şu anda aşağıdaki ülkelerde mevcuttur: Arjantin, Aruba, Avustralya, Avusturya, Bahamalar, Bangladeş, Barbados, Belçika, Bermuda, Bolivya, Brezilya, Britanya Virjin Adaları, Bulgaristan, Kanada, Cayman Adaları, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, El Salvador, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İsrail, İtalya, Jamaika, Japonya, Lübnan, Lüksemburg, Malezya, Meksika , Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, Saint Lucia, Surinam , İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Trinidad ve Tobago, Türkiye, İngiltere, Ukrayna, Uruguay, ABD Virgin Adaları, ABD

About Avaya: Businesses are built on the experiences they provide, and every day millions of those experiences are built by Avaya (NYSE: AVYA). For over one hundred years, we’ve enabled organizations around the globe to win – by creating intelligent communications experiences for customers and employees. Avaya builds open, converged and innovative solutions to enhance and simplify communications and collaboration – in the cloud, on-premise or a hybrid of both. To grow your business, we’re committed to innovation, partnership, and a relentless focus on what’s next. We’re the technology company you trust to help you deliver Experiences that Matter. Visit us at www.avaya.com.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11