ArabicBulgarianEnglishFrenchGermanItalianRussianSlovakSpanishTurkish
ArabicBulgarianEnglishFrenchGermanItalianRussianSlovakSpanishTurkish

Dünya Göz İzmir Alsancak Şubesi Avaya CM Santral ile Çağrı Merkezine Entegre Oldu

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor.  Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 29 ayrı noktada sağlık hizmeti veriyor.


 
Dünyagöz Hastaneleri İzmir Alsancak yeni şubesinde Telefon Santralı olarak Avaya Aura Communication Manager Santral sistemini tercih etti. Artpro Teknoloji olarak iletişim sistemleri ve Çağrı Merkezi desteğini verdiğimiz Dünya Göz Hastanesi 29 şubesinde 3500+ dahili abone, 7/24 hizmet veren 62 kullanıcılı Avaya Çağrı Merkezi ile milyonlarca müşterisine kesintisiz hizmet vermesinin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kendi sektöründe lider olan Dünya Göz Hastanesi kesintisiz hizmet verebilmek için yurt geneline dağılmış 21 şubesinde saat 18:00 – 09:00 arası mesai saatleri dışında gelen çağrıları data hatları üzerinden güvenli bir şekilde İstanbul Ataköy Çağrı merkezi operasyonu ile karşılamaktadır. Bu sayede 7/24 hızlı ve pratik olarak ihtiyaç duyulabilen tüm bilgi ve hizmetleri arayan müşterilerine verebilen Dünya Göz hastanesi hizmette kalitesini her geçen arttırmaya devam etmektedir.
Kardeş ülke Azerbeycan’da aynı hizmetleri Bakü şubesine kurulan Avaya Aura Communication Manager Çağrı Merkezi ile kesintisiz olarak vermektedir.
 
 
 
Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 250 kişilik medikal kadrosu, 2500 personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline gelmiştir.
 
Türkiye’nin iç Anadolu’sundan, kuzeyine, güneyinden, batısına tam 12 ayrı ilde toplam 21 ayrı noktada ve yurt dışında Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Azerbaycan’ın Bakü, Hollanda’nın Amsterdam şehirinde, Kırgızistan’ın Bişkek, Bosna-Hersek’in Saraybosna ve Kosova’nın Priştine olmak üzere 8 ayrı noktada hizmet vermektedir.
Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 160 ayrı yabancı ülkeden yılda ortalama 96 bin hastaya hizmet vererek Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’yle ödüllendirilen Dünyagöz 2022 de yurt dışında gerçekleştireceği yeni atılımlarıyla sağlık turizmi hacmini büyütmeyi hedefliyor.
 
Dünyagöz çağrı merkezi 444 44 69
 


ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ
T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 
W: https://www.artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr
#artproteknoloji  #avaya #dunyagoz #dunyagozizmir #4444469 # #avayaipsantral #avayacallcenter