Avaya Servis Hizmetleri

 class=

Artpro Teknoloji Avaya Birleşik İletişim Sistemleri küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal ihtiyaçlarınız için hem telefon hem de veri ekipmanı için ülke çapında önde gelen telefon sistemi desteği ve bakım hizmetleri sağlar.

Mevcut bir Avaya müşterisiyseniz, tüm uygun ekipmanın kapsandığından ve iş ihtiyaçlarınız için en iyi planı bulmanız için Avaya envanterinizi yönetmenize yardımcı olabiliriz. İletişim sistemleri lideri Avaya Çağrı Merkezi ve telefon sistemleri ve IP telefon çözümlerine odaklanan Artpro Teknoloji, eksiksiz bir telekomünikasyon teknik destek paketi sunar.

 class=

Bakım destek hizmet paketlerimiz, endüstri lideri telefon çözümlerinden, üstün profesyonel hizmet ve kurulumdan, olağanüstü, ülke çapında kurulum sonrası bakım desteğine kadar her şeyi içerir. Hızlı yanıt ve çözüm süreleriyle uzman desteği sağlayarak %99 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Avaya Sistem Kurulumu Birleşik İletişim Sistemleri, tüm Avaya İletişim çözümleri ve ürünleri için gelişmiş servis, destek ve bakım ile sesli telefon ekipmanı ve gerekli olan veri ağı ekipmanı teknik servis hizmetlerini kapsamaktadır.

Artpro Teknoloji Avaya ekipmanı, Avaya kurulumu, Avaya eğitimi, Avaya programlama, Avaya desteği, Avaya servisi ve Avaya bakım hizmetleri konusunda yardıma hazır eksiksiz bir destek ekibine sahiptir. Ses ve veri projenizde size yardımcı olmak için burada olan sertifikalı ve yetkili bir satış ve destek grubuyuz.

Basit iletişim sorunları, eklemeler veya değişikliklerden Operatör – VoIP, Birleşik Mesajlaşma ve ses/veri Çoklu site ağı gibi daha karmaşık uygulamalara kadar, Birleşik İletişim Sistemleri Çağrı Merkezi ihtiyaçları için destek grubunun bir sonraki ses ve veri projenizde yardımcı olmaya hazırız. Daha fazla bilgi için +90212 438 0 111 numaralı telefondan satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Sistemi Programlama, Eğitim, Kurulum ve Bakım Avaya İletişim’i rakiplerinin önüne koyan, Avaya programlama, kullanımı kolay destek kaynakları ve yönetim araçlarıdır. Avaya eğitimi, daha iyi bir yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olan son kullanıcı ve yönetim eğitimini içerir. Telefon sistemi programlamasıyla uğraşmak istemeyen veya yönetilen bir çözüm isteyen bazı müşteriler, uzaktan destek, ilave ürün ekleme ve değişiklik yapmak için Artpro-Avaya programlama destek grubuna başvurabilir. avaya@artpro.com.tr

 class=

İletişim Ağı Hizmetleri Birleşik İletişim Sistemleri, veri ağınızı ve altyapınızı oluşturmanıza ve korumanıza yardımcı olabilir. Merkezi İstanbul Merter’de olan destek ekibimiz, ortaya çıkabilecek sorunları uzaktan izlemeye ve teşhis etmeye hazırdır ve ayrıca BT personeli olmayan şirketler için BT danışmanlarınız ve BT personeliniz olabiliriz.

Avaya Artpro olarak hizmet kapsamına sahip ülke çapındaki yerel servisler ile saha destek ve bakım ekibi, Merkezdeki sertifikalı sistem mühendisleri ile birinci sınıf hizmet, programlama, kurulum, bakım ve diğer tüm ilgili BT ve telekomünikasyon destek taleplerini karşılamaktayız.

 class=

Kurumsal telefon sistemlerinden, VoIP Telefon çözümlerinden, karmaşık telefon uygulamalarından (Santral Sanallaşma, CTI, Çağrı Merkezi, Ivr, Sesli Posta, Birleşik Mesajlaşma ve İletişim, IP Yazılım Telefonları ve tamamlayıcı ürünleri, vb.), telefon hizmetinden, mobil ve ip telefona uzanan iletişim sistemlerine hizmet sağlamaktayız.

Artpro Teknoloji  gelişen iletişim sistemleri teknolojilerine yatırım yaparak hizmet verdiği müşterilerine bu bilgiyi aktarmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11