Fernas , Artpro ile Gücüne Güç Kattı.

1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Fernas bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

 class=

Fernas Ankara Çankaya genel merkezinde AVAYA Ipoffice ip santral sistemi kullanmaktadır.

Fernas inşaat Aydın-Denizli Otoyolu Projesi dahilinde şantiye ofislerinde kullanılmak üzere tekrar AVAYA Ipoffice iletişim platformlarını tercih etmiştir.

Fernas AVAYA iletişim platformları ile data networkü üzerinden Ankara, Aydın ve Denizli lokasyonlarında tek bir sistem gibi çalışma sayesinde personellerin bir birleri ile hızlı dahili ve ücretsiz konuşma imkanına sahip olurken, merkezi rehber, merkezi anons ve sekreterya gibi hizmetlerden de yararlanmaktadır.

 class=

Aydın-Denizli Otoyolu Projesi 163 km (140 km 2×3 şeritli) otoyol, 23 km bağlantı yolu olmak üzere toplam 163 km uzunluğundadır.

Aydın-Denizli Otoyolu, Aydın ve Denizli gibi kent merkezlerini birbirine bağlamanın yanı sıra Pamukkale ve Efes Antik Kenti gibi önemli turizm merkezlerine de ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Otoyol ile Ege Bölgesindeki turizm, tarım ve ticaret bölgelerine kesintisiz, yüksek hızlı güvenli ve konforlu ulaşım sağlanmış olacaktır.

Artpro Teknoloji olarak Aydın-Denizli Otoyolu Projesi yüklenici olan Fernas şirketler grubunun ülkemize kazandırdığı eserlerde beraber çalışıyor olduğumuzdan mutluluk duymaktayız.

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 

W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

#artproteknoloji #fernas #avaya #avayaipoffice #aydindenizliotobanı

#fernasinsaat #avayascn #avayarehber #avayaipsantral

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11