Redka Akıl Oyunları ve Kumtoys Eğitim Materyalleri Yeni Fabrika Binası  Zayıf Akım Altyapı İşlerini Teslim Ettik.

Türkiye’nin en büyük Hobi & Sanat ürünleri üreticisi KUMTOYS ! İstanbul Arnavutköye Tesskoop Sanayi Sitesi içinde yeni açılan Fabrikasının zayıf akım sistemlerinde Artpro Teknoloji ile birlikte çalıştı.

 loading=  loading=  loading=  loading=  loading=

Türkiye’de yaptığı ilkler ve yeniliklerle başarısını kanıtlamış olan Kumtoys Eğitim Metaryelleri Üretim Ve Pazarlama yeni fabrikasında Akıl Oyunları ile El Becerisi ürünlerini özgün tasarımlar ile kendi alanında yaptığı çalışmalarla sektörün lideri olarak bir çok ülkeye ürünlerini satmaktadır.
Geliştirmiş olduğu ürünlerde hedefi el becerileri gelişen, hayal güçleri artan, yarınlara güvenle bakan bireylerin yetişmesine katkı sağlamak olan Kumtoys Oyuncak çocukları eğlendirmenin yanında eğlenerek öğrenmelerini ve onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemektir.
Yeni fabrikanın Data Network, Yangın Güvenlik, IP Kamera Sistemi, Sma Tv Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemi, Turnike Sistemi, IP telefon Santralı ve Tüm yapısal kablolama işleri Artpro Teknoloji Uzmanlığında fizibilitesi yapılarak, söz verildiği gibi zamanında teslimatları yapılarak Kumtoys Oyuncak firmasının kullanıma sunulmuştur.
Alanında uzman, profesyonel ekipler tarafından geliştirilerek ilgili sertifikasyon süreçlerinden geçirilip sağlığa uygun olarak ürünlerini üretilmekte olup kullanılan boyalar, içerisinde zararlı maddeler içermeyen AB standartlarına uygun boyalardır.
Ayrıca  Kumtoys Oyuncak ürünlerini CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test ederek çocuklarımızın kullanımına sunmaktadır.
Müşterileri ihtiyaçlarına göre uzun yılların birikimi ile oluşturmuş olduğumuz tecrübemizle başta ip temelli iletişim sistemleri, çağrı merkezi sistemleri ve tamamlayıcı diğer çözümlerde doğru talep doğru projelendirme ile danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
Zaman değerlidir. Artpro zamanı yönetmenizi, her zaman ve her yerde iletişim kurmanızı sağlar.

#kumtoys #artproteknoloji #sistemodası #yangınkoruma #datanetwork #iptelefon #yapisalkablolama #artpro #teknoloji #tesskoopsanayi #ipkamera #smatv #kartligecis #turnike #hikvision #gunko #perkotek #hcs

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ
T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 
W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11