Aksa Jeneratör Çerkezköy yeni üretim fabrikası Kazancı Holding Avaya iletişim sistemlerine entegre oldu.

 class=

Ali Metin Kazancı tarafından 1968 yılında kurulan elektrikli motor üretimiyle enerji sektörüne ilk adımı atan, ardından 1984 yılında Türkiye’nin ilk jeneratörünü üreten, dizel, benzinli ve doğalgazlı jeneratörler üreterek dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan, Türkiye’nin 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firmaları arasında liderliğini koruyan AKSA Jeneratör Çerkezköy yeni fabrikasında Avaya Aura® Communication Manager santral sistemini kullanmaya başladı.

Artpro Teknoloji, Yetkili Avaya Partner firması olarak Aksa Jeneratörü, İstanbul Beykoz Kavacık’ta bulunan Kazancı Holding binasındaki Vmware Sanal sunucu platformları üzerinde çalışan Avaya Aura® Communication Manager santral sistemine Çerkezköy yeni fabrikayı Local Survivable Processor (LSP) olarak bağlayarak kesintisiz bir iletişim sistemi kullanmalarını sağlamıştır.

 class=

Türkiye jeneratör pazarının lideri Aksa, Çerkezköy’de yeni fabrikasının birinci fazında 30.000 m2 büyüklüğündeki alanında, üretim sektörünün olmazsa olmazlarından Kablosuz Çözüm ihtiyacı için insan sağlığını ön planda tutan Avaya, SAR değerleri en düşük Dect Çözümü olan entegre Dect Baz istasyonları ile tüm işletme kapsama altına alınarak üretim hattı ve idari personelin kesintisiz kablosuz haberleşmeleri Avaya 3700 serisi dect telefonları ile temin edilmiştir.

Artpro Teknoloji  konusunda uzman sistem destek ekipleri ile Çağrı Merkezi Sektörünün öncülerinden olan Avaya sistemleri ile kesintisiz olarak Aksa Jeneratöre Çağrı Merkezi hizmetlerini de karşılamaktadır.

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 

W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

#aksa #jenerator #aksacerkezkoy #artproteknoloji #avaya #acm #avayaaura #AuraCommunicationmanager #dect

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11