Eti Maden toplantı odalarına Avaya Video Konferans sistemi teslimatları yapıldı.

 class=

Eti Maden Ankara Çukurambar yeni Genel Müdürlük binası ve yurt içindeki diğer işletmelerine toplam 28 adet toplantı odasında ihtiyaç duyulan video konferans sistemleri Avaya ürünleri Artpro Teknoloji tarafından kurulumları yapılarak teslim edildi.

Eti maden toplantı odalarında konumlandırılan Avaya HC050 modeli ile 1080p 30 çözünürlükte, 72 derecelik yatay görüş alanı ve 12x optik yakınlaştırma sağlayan full HD Pan Tilt Zoom USB kamerası ile Havelsan Diyalog bulut tabanlı video konferans platformunu en yüksek verimle kullanmaya başlamışlardır.

Kurumun muhtelif ölçülerdeki toplantı salonlarının küçük olanlarında yine kullanımı kolay, tak ve çalıştır Avaya B129 Konferans Telefonu (USB ve Bluetooth) Entegre Lityum Polimer Pil ile 14 saate kadar arama konuşma süresi olan yerleşik bataryası sayesinde toplantı odasının içinde veya herhangi bir yerde özgürce kullanım kolaylığı da tesis edilmiştir.

Masası geniş sandalye sayısı fazla olan büyük toplantı odaları için ses performansını arttıran ilave smart mikrofonları ile Avaya B199 Konferans Telefonu (Sip, USB ve Bluetooth) 480×800 Kapasitif dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcıya rahat ve esnek kullanım sağlamaktadır.

Etibank, Türkiye’nin sanayileşmesi, doğal kaynakları ve finans organizasyonlarını bir arada yürütmek amacıyla 1935 yılında kuruldu. 1998 yılındaki yapılandırma ile Eti Holding A.Ş. ve Ocak 2004’teki yeni yapılandırma ile Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü adını aldı. Eti Maden Dünya’da %73’lük rezerv payı ile bor madenini ilgili yasalar doğrultusunda en verimli yöntemlerle değerlendirmeyi ve uluslararası pazarlara sunmayı görev edinmiştir.

Artpro Teknoloji olarak Avaya’nın uluslararası alandaki başarılı Video Konferans ürünlerini zamanında planlandığı gibi Eti Maden toplantı odalarında gerek duyulan HDMI ve USB kablolama alt yapı gereksinimleri ile beraber çalışır durumda teslim edilmiştir.

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 

W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

#artproteknoloji; #etimaden, #avaya, #avayavideokonferans #hc050 #hc020 #occhub #avayab129 #avaya199

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11