TÜRKİYE’NİN GÖZ SAĞLIĞINDAKİ AMİRAL GEMİSİ DÜNYAGÖZ, DÜNYAYA AÇILIYOR.

Dünyagöz Bakü AÇILDI! Türkiye’nin göz sağlığı konusundaki öncü kuruluşu Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt dışında Almanya ve Gürcistan’dan sonra Azerbaycan Bakü’de de hizmete girdi. 21 yıldır göz sağlığı konusunda yaptıkları ile dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri haline gelen Dünyagöz, dünya standartlarındaki göz sağlığı teknolojileri ve uzman kadrosuyla Bakü’de hizmet vermeye başladı.

 class=

Dünya Göz Hastanesi 25. Şube olan Bakü ile beraber Çağrı Merkezi  – Müşteri temsilcisi sayısını 10 kullanıcı olarak arttırmıştır. Azerbaycan içinden gelen çağrılara ilk önce Bakü  şube içinden cevap veriliyor, anlık olarak yoğun çağrı geldiğinden İstanbul Ataköy  lokasyonunda bulunan çağrı  merkezine çağrılar aktarılarak destek 7/24 destek veriliyor.

21 yıl önce kurulan ve göz sağlığı konusunda Türkiye’nin bir numaralı kuruluşu haline gelen Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt dışındaki girişimlerine bir yenisini ekliyor ve 25. Şubesi olan Dünyagöz Bakü Hastanesi’ni hizmete açtı. Nisan ayı içerisinde açılışı yapılan Dünyagöz Bakü’de; göz ile ilgili oküloplasti ve botokstan, miyop, hipermetrop ve astigmat tedavisinde kullanılan ileri lazer teknolojilerine kadar çocuk ve yetişkinlerde görülebilen pek çok farklı rahatsızlığın tam kapsamlı teşhis ve tedavi hizmetlerini sunuyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu, “Dünyagöz Ailesi olarak, belirlediğimiz büyüme hedefleri doğrultusunda açılışını gerçekleştirdiğimiz Dünyagöz Bakü ile bu hedeflerimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Kardeş ülkemiz olan Azerbaycan’daki dostlarımızın göz sağlığı konusunda yaşadığı sorunlara dünya standartlarında çözümler getirecek olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin branş hastaneciliği konusunda öncü kuruluşu olan Dünyagöz Hastaneleri olarak, Türkiye’yi yurt dışındaki merkezlerimizde de en iyi şekilde temsil edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 class=

Bakü’nün Sebail bölgesindeki 5300 m2’lik bir alan üzerinde kurulan yeni binasında, en yeni teknolojilerin ve alt yapıların kullanılacağı Dünyagöz Bakü, bugüne kadar binlerce insanın göz sağlığına kavuşmasını sağlayan uzman ekibiyle de dikkat çekiyor. Prof. Dr. Kemal Tuncer’in başhekimliğini yürüteceği Dünyagöz Bakü’de görev yapacak göz sağlığı uzmanlarının arasında, Prof. Dr. Dilaver Erşanlı, Op. Dr. Kurtuluş Yıldız’ın yanı sıra Türkiye’de görev yapan Prof. Dr. Fatih Karel, Prof. Dr. Ümit Aykan, Doç. Dr. Anıl Kubaloğlu, Doç. Dr. Bozkurt Şener, Doç. Dr. Yaprak Banu Ünver, Op. Dr. Efekan Coşkunseven, Op. Dr. Haluk Talu, Op. Dr. İskender Alkın Solmaz, Op. Dr. Levent Akçay, Op. Dr. Tülay Kılıç gibi dalında uzmanlaşmış güçlü isimler de belirli tarihlerde Dünyagöz Bakü’de hizmet verecektir.

Bakü Adres: Mikail Hüseyinov Küçesi 39 Bayrak Meydanı Yanı

Telefon: 012 404 44 69

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11