MEDİPOL SAĞLIK GRUBU Bağcılar Özel Medipol Mega Hastaneler Kompleksi yeni ek binaları ve eski haberleşme altyapısını AVAYA ile yeniledi.

 class=

Bağcılar Özel Medipol Mega Hastaneler Kompleksi yeni

Medipol Sağlık Grubu; Bağcılar Özel Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, IP Telefon iletişim sistemi olarak AVAYA iletişim çözümlerini kullanmaya başladı. Avaya Partner ve sistem entegratörü olan Artpro Teknoloji’nin hizmet kalitesinde proje hayata geçirildi.

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir üniversite hastanesi olmasının yanı sıra; bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma ünvanını taşıyor. Toplamda 117.000 m² kapalı alana sahip kompleks aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip özel hastanesi olarak biliniyor. Bu tesisin 70.000 m² ilave yeni ek hizmet binaları ile beraber Telefon Santralı iletişim altyapısında sektörünün ilklerinden olan AVAYA ip telefon altyapısına geçilmiştir.

Avaya Aura Communication Manager Telefon santralı projesinde Mega Hastaneler Kompleksi 200 adet baz istasyonu ile kapsama altına alınarak 1200 çalışanına kablosuz dect telefon konforu sunarken, toplamda 3350 dahili abone kapasiteli bir sistem platformu ile gelen tüm çağrıların kayıt altına alındığı en son sistemler, Artpro Teknoloji mühendisleri tarafından özverili bir şekilde zamanında kurulmuştur.

ARTPRO TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

T: +90 (212) 438 01 11 | F: +90 (212) 438 17 08 

W: https://artpro.com.tr | E: artpro@artpro.com.tr

#artproteknoloji; #medipol, #avaya, #acm

ek binaları ve eski haberleşme altyapısını AVAYA ile yeniledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artpro Uzmanı Şimdi Online
Mesaj Gönder
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Taşındık!

YENİ ADRESİMİZ
Atatürk Bulvarı, Deposite İş Merkezi A1 Blok Daire 309 İkitelli Osb Mahallesi Başakşehir İstanbul

+90 (212) 438 01 11